46%

Машка јакна/шушкавец ZEUS Jacket Flash Arancio fluo/Grigio

1.590,00 ден. 2.990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506251

Детали

SKU
506251
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Фустани
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање
БОJА
Оранжев-електрик, Сиво; Портокал електричар