Машка јакна/шушкавец ZEUS Rain Jacket Runner Smanicato Fluorescente

990,00 ден. 1.790,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506248

Опис

Машка јакна/виндјакна ZEUS Rain Jacket Runner M/L е погодна за спортско или секојдневно носење.

Машката јакна/виндкршач ZEUS Rain Jacket Runner M/L е изработена од 100% полиестерски материјали, тип „шушкавец“, кои штитат од ветер и дожд. Моделот се одликува со мрежест грб, кој обезбедува дополнителна циркулација на воздухот околу телото.

Карактеристики:

Натпис штампан - ZEUS на десниот граден кош и на грбот под јаката;
Висока јака;
Еластични манжетни на зглобот;
Џеб со патент на левиот граден кош.
Директно сечење.
Машка јакна/виндјакна ZEUS Rain Jacket Runner M/L - издвојте се со боја и стил.

Изберете нова машка јакна од нашите други понуди!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
506248
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маица без ракави
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање
БОJА
Жолт- електричар