33%

Машка јакна Giubbotto Roma

2.190,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 924310

Опис

Машката јакна   Giubbotto Roma е исклучително погодно за студените, зимски денови.

Машката јакна Giubbotto Roma е направена од 100% најлон однадвор, што целосно го изолира телото од ветер и дожд. Поставата е изработена од 100% мек полиестер, сличен на руно, кој освен што дава дополнителна удобност, ја задржува топлината долго време.

Карактеристики:

2 бр. странични џебови со патенти;
1 бр. внатрешен џеб со патент;
Еластични манжетни на крајот на ракавите;
Патента по целата должина на јакната;

Детали

SKU
924310
Категории