Машките патики ZEUS Scarpa Mylon Blu

2.890,00 ден. 3.680,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 513261

Опис

Машките патики ZEUS Scarpa Mylon се стилска и многу удобна понуда на италијанскиот бренд.

Машките патики ZEUS Scarpa Mylon се направени од 85% мрежеста ткаенина и 15% Термопластичен полиуретан (TPU). Влошката е изработена од 100% мрежести материјали, што овозможува одлична вентилација околу стапалата. Ѓонот е целосно изработен од мека EVA пена, која гарантира неспоредлива удобност дури и по повеќекратна употреба. Достапни се во стилски и атрактивни комбинации на бои, што ги прави често избрани.

Карактеристики:

Лого-ZEUS  од двете страни на патиката;
Материјал: Мрежеста ткаенина и Термопластичен полиуретан (TPU);
Sole-EVA пена;
Влошка-мрежеста ткаенина.

Машките патики ZEUS Scarpa Mylon ќе ви ја обезбедат модата и удобноста што ви се потребни.

Видете во нашиот каталог повеќе стилски машки патики по добра цена!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
513261
Категории
Бренд
Прицврстување
Врски
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен
Материјал
Текстил
Спортови
Трчање; Фитнес, Фитнес
БОJА
Темносин