Машки голмански дрес ZEUS Kit GK Argo/Slim Fit Giallo/Blu

MKD 3.100,00 (Намалување од 33%)
MKD 2.050,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 509514
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни; Зимни
Вид на облека: Комплети
Материјал: Еластан; Полиестер
Спорт: Футбол
БОJА: Темно сино; Жолта