33%

Машки голмански дрес ZEUS Kit GK Argo/Slim Fit Nero/Royal

2.050,00 ден. 3.100,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 509516

Детали

SKU
509516
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Комплети
Материјал
Еластан; Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Цр͟н͟а; Сино