37%

Машки голмански шорцеви GIVOVA Panta San Paolo 0010

1.150,00 ден. 1.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504698

Детали

SKU
504698
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Црна