37%

Машки долен дел тренерки AUDI

Audi
1.250,00 ден. 1.990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Audi
Големина
Код на производ - SKU 7021

Опис

 Одлична долна облека направена од висококвалитетна ткаенина. Моделот има класичен крој, стеснет на дното на ногата. Постојат странични џебови со патент и еластична на врвот со врски за прилагодување на ширината и нозете. Погодно и за секојдневно и за спорт.

Детали

SKU
7021
Бренд