Машки долен дел тренерки ZEUS Pantalone Zodiaco Nero

2.290,00 ден. 2.990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506802

Детали

SKU
506802
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Панталони
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Црна