Машки дуксер GIVOVA Felpa Con Cappuccio 0010

MKD 2.780,00 (Намалување од 48%)
MKD 1.440,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 505093-XS
Пол: Маже
Стил: Lifestyle
Сезона: Есенни; Зимни
Вид на облека: Дуксери
Материјал: Памук; Полиестер
БОJА: Црна