Машки дуксер GIVOVA Felpa King Fullzip 0012

1.440,00 ден. 2.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515847

Опис

Машки дуксери со патент ве очекуваат по супер цена во нашиот каталог!
WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
515847
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Есенни; Зимски
Категориjа
Блузи, Дрес
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Црвено