Машки дуксер ZEUS Felpa Bionik Nero

3.680,00 ден. 5.320,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 513832

Детали

SKU
513832
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Дуксери
Материјал
Еластан; Памук; Полиестер
БОJА
Црна