Машки елек ZEUS Smanicato Celtic Blu/Giallo

1.690,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506913

Опис

Машкиот елек ZEUS Smanicato Celtic ќе донесе , удобност  во секојдневниот живот
Машкиот елек ZEUS Smanicato Celtic во надворешниот дел е изработен од 100% најлон кој штити од дожд и ветер. Внатрешниот дел, поставата е составена од 100% полиестер за да даде мекост и топлина. Моделот има пената во внатрешниот дел, што придонесува за неспоредлива удобност.

Карактеристики:
Гумено лого ZEUS лого на десниот граден кош;
Метален патент со целосна должина;
Јака со дополнителна надолна линија;
2 бр. странични џебови со патенти;
Внатрешен џеб со велкро прицврстување на левата страна;
Стандардно сечење;

Машки елек ZEUS Smanicato Celtic - избор за секој ден.
 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
506913
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Елеци
Материјал
Полиестер
БОJА
Темно сино; Жолта