Машки комплет дрес GIVOVA Kit Campo Fluo 3904

MKD 2.110,00 (Намалување од 34%)
MKD 1.390,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 510706
Пол: Деца
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Волейбол; Футбол; Хандбал
БОJА: Темно сино; Циклама