Машки комплет дрес GIVOVA Kit Combo MC 0403

MKD 2.110,00 (Намалување од 34%)
MKD 1.390,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 504371
Пол: Деца
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Волейбол; Футбол; Хандбал
БОJА: Бело; Темно сино