Машки комплет дрес GIVOVA Kit Combo MC 1203

1.390,00 ден. 2.110,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504375

Детали

SKU
504375
Категории
Бренд
Пол
Деца
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка; Фудбал; Ракомет
БОJА
Бело; Црвено