Машки комплет дрес GIVOVA Kit Competition 0302

1.590,00 ден. 2.780,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504593

Детали

SKU
504593
Категории
Бренд
Пол
Деца
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал
БОJА
Бело; Сино