Машки комплет дрес GIVOVA Kit Competition 0504

MKD 2.780,00 (Намалување од 42%)
MKD 1.590,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 504590
Пол: Деца
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Волейбол; Футбол
БОJА: Темно сино; Светло син