36%

Машки комплет дрес GIVOVA Kit Derby 1007

1.590,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 510717

Детали

SKU
510717
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка; Фудбал; Ракомет
БОJА
Цр͟н͟а; Жолта