33%

Машки комплет дрес GIVOVA Kit Plate 1013

1.590,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 510766

Детали

SKU
510766
Категории
Бренд
Пол
Деца, Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка; Фудбал; Ракомет
БОJА
Зелен, Цр͟н͟а; Зелена