Машки комплет дрес GIVOVA Kit Shade 1424

MKD 3.290,00 (Намалување од 42%)
MKD 1.890,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 504607
Пол: Деца
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Волейбол; Футбол
БОJА: Тиркизна; Виолетова