Машки комплет дрес ZEUS Kit Elios Light Royal/Verde fluo

2.050,00 ден. 2.600,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511592

Детали

SKU
511592
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Син; Зелен електричар