Машки комплет дрес ZEUS Kit Itaca Uomo Verde/Rosso

1.590,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 510845

Детали

SKU
510845
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка; Фудбал; Ракомет
БОJА
Бело; Црвено; Темно сино