17%

Машки комплет дрес ZEUS Kit Padel Giallo Fluo/Nero

3.790,00 ден. 4.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 519429

Детали

SKU
519429
Категории
Бренд
Пол
Деца, Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Тенис, Тенис на Корт
БОJА
Цр͟н͟а; Жолт електричар