37%

Машки комплет дрес ZEUS Kit Ulysse SS Royal/Blu

1.490,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516815

Детали

SKU
516815
Категории
Бренд
Пол
Деца, Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка; Фудбал; Ракомет
БОJА
Син; Темно син