27%

Машки папучи ZEUS Sandalo Ryo Nero

1.050,00 ден. 1.450,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520155

Опис

Машките  папучи  ZEUS Sandalo Ryo Nero ги исполнуваат сите барања за удобен пар папучи .

Машките папучи  ZEUS Sandalo Ryo Nero се направени од гумени материјали (ПВЦ) и имаат ортопедски и мек ѓон кој придонесува за удобност. Моделот има широка лента на горниот дел, која е обложена и дава мекост. Благодарение на него се елиминираат предусловите за триење и предизвикување непријатност на стапалото.
Карактеристики:

Лиен, ортопедски ѓон;
ПВЦ материјал;
ZEUS  гумено лого;
Широк појас на врвот на папучите .

Машки  папучи ZEUS Sandalo Ryo Nero - беспрекорна вредност за парите.

Погледнете ја нашата голема разновидност на машки папучи!

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
520155
Категории
Бренд
Обувки
Апостолки
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Материјал
PVC
Спортови
Пливање
БОJА
Црна