Машки патики ZEUS Scarpa Flash 1.8 Royal

3.490,00 ден. 4.480,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 513268

Опис

Видете во нашиот каталог повеќе стилски машки патики по добра цена!
WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
513268
Категории
Бренд
Прицврстување
Врски
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Материјал
Синтетика; Текстил
Спортови
Трчање; Фитнес, Фитнес
БОJА
Сино