Машки сив дуксер VR46

1.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 9335

Опис

Пријатно за ткаенината на допир• Прилагодлив аспиратор• лого на предната страна• Голем преден џеб• Еластични манжетни и ремен• Состав: 95% памук, 5% полиестер

Детали

SKU
9335
Категории

Препорачани производи