машки тренерки BMW

bmw
2.190,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
bmw
Големина
Код на производ - SKU 8081

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина , е идеална за секаков вид активност.

Горниот дел:• Голем преден џеб• Еластични манжетни и ремен

Крајниот дел:• Ремен со еластична и вратоврска• Две странични џебови• Еластични манжетни•

Состав: 100% памук

Детали

SKU
8081
Категории
BMW
Бренд
bmw

Препорачани производи