машки тренерки BMW

bmw
2.190,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
bmw
Големина
Код на производ - SKU 9366

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност.

Детали

SKU
9366
Категории
BMW
Бренд
bmw

Препорачани производи