Машки тренерки OPEL

2.190,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 9218

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност.

Детали

SKU
9218
Категории
Бренд

Препорачани производи