42%

Машки тренерки SPEED SPORT

1.900,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 803

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност.

Детали

SKU
803
Категории

Препорачани производи