Машки тренерки SPEED SPORT

1.200,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 805

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност.

Детали

SKU
805
Категории

Препорачани производи