Машки тренерки Volkswagen

2.190,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 9367

Опис

Прицврстувач за поштеда и адаптер за прилагодување

• Мека на ткаенината на допир

• Две предни џебови со патент

. лого на марката

• Еластични манжетни и ремен

• Состав: 95% памук, 5% полиестер

Детали

SKU
9367
Категории
Бренд