Машки фудбалски дрес GIVOVA Football Kit Supporter 1002

1.390,00 ден. 1.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504395

Опис

 Фудбалски дрес GIVOVA Football Kit Supporter се одликува со спортски и елегантен стил, поради што им се допаѓа и избира фудбалери од различни возрасти. И тука дизајнот е зачуван со алтернација на линиите во две бои

Поддржувачот за фудбалски дрес GIVOVA Football Kit Supporter   е направен од 100% полиестер, меки материјали, што обезбедува движење без проблеми и неспоредлива удобност. Од внатрешната страна на ракавите ткаенината е мрежеста, со што се минимизира испарувањето.
Карактеристики на тимот:

Извезено лого на нозете и ракавите.
Везен натпис-GIVOVA на десната нога и под јаката кај градите.
Ластик и вратоврски на шорцевите за прицврстување
Раширен, V-врат со јака

Поддржувач на фудбалски дрес  GIVOVA Football Kit Supporter   - да се биде чекор понапред од другите.

Изберете го вашиот нов спортски тим од нашиот каталог овде.

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
504395
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Цр͟н͟а; Сино