Машки фудбалски дрес GIVOVA Football Kit Supporter 1003

MKD 1.850,00 (Намалување од 24%)
MKD 1.390,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 504396
Пол: Деца
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Футбол
БОJА: Бело; Цр͟н͟о