30%

Машки футбалски комплет дрес ZEUS Kit Ulysse ML Arancio fluo/Nero

1.590,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511690

Детали

SKU
511690
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Оранжев-електрик, Цр͟н͟а; Портокал електричар