Машки футбалски комплет дрес ZEUS Kit Ulysse ML Royal/Blu

MKD 2.290,00 (Намалување од 30%)
MKD 1.590,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 511688
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Пролет; Лето; Есен
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Футбол
БОJА: Син; Темно син