Машки шорцеви ZEUS Bermuda Karbon Grigio

1.590,00 ден. 1.990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 512868

Детали

SKU
512868
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Полиестер
БОJА
Графит