Машки шорцеви ZEUS Bermuda Plinio Blu

MKD 1.300,00 (Намалување од 23%)
MKD 990,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 510409
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Кратки панталони
Материјал: Памук
Спорт: Бягане; Футбол
БОJА: Темносин