Машки шорцеви ZEUS Pantaloncino Promo Granata

MKD 890,00 (Намалување од 22%)
MKD 690,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 505929
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Кратки панталони
Материјал: Памук; Полиестер
Спорт: Футбол
БОJА: Бордо