30%

Ранец GIVOVA Zaino Master 0407 43x31x13cm

1.350,00 ден. 1.950,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515291

Детали

SKU
515291
Категории
Weight
0.4 kg
Бренд
Опрема
Ранци
Материјал
Полиестер
БОJА
Темно сино; Жолта

Препорачани производи