14%

Ранец ZEUS Zaino Swim 40x35x55 Nero/Verde fluo

2.990,00 ден. 3.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511094

Детали

SKU
511094
Категории
Weight
0.4 kg
Бренд
Опрема
Ранци
Материјал
Полиестер
Спортови
Пливање
БОJА
Цр͟н͟а; Зелен електричар

Препорачани производи