сиви пантолони Speed Sport

800,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 7081

Опис

<p>Одлична долна облека направена од висококвалитетна ткаенина. Моделот има класичен крој, стеснет на дното на ногата. Постојат странични џебови со патент и еластична на врвот со врски за прилагодување на ширината и нозете. Погодно и за секојдневно и за спорт.<br></p>

Детали

SKU
7081
Категории