сив џемпер Real Madrid

1.100,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 2300

Опис

<p style="margin-bottom: 15px; line-height: 1.7; color: rgb(76, 76, 76); font-family: Oswald, sans-serif; font-size: 14px; background-color: rgb(249, 249, 249);"><span style="color: rgb(102, 102, 102); font-family: &quot;Open Sans&quot;, sans-serif; font-size: 12px; background-color: rgb(255, 255, 255);">Пријатно за ткаенината на допир• Прилагодлив аспиратор• лого на предната страна• Голем преден џеб• Еластични манжетни и ремен• Состав: 95% памук, 5% полиестер</span><br></p>

Детали

SKU
2300
Категории
Бренд

Препорачани производи