Сини шорцеви Speed Sport

690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 2138

Опис

Бесплатна силуета

Лесна, мека и пријатна за ткаенината на допир

• Еластичен половината со вратоврска

• Две странични  џебови

• лого 

• Состав: 95% памук, 5% полиестер

Детали

SKU
2138
Категории