син џемпер AUDI

Audi
1.190,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Audi
Големина
Код на производ - SKU 9353

Опис

<p>Пријатно за ткаенината на допир• Прилагодлив аспиратор• лого на предната страна•&nbsp; Еластични манжетни и ремен• Состав: 95% памук, 5% полиестер<br></p>

Детали

SKU
9353
Категории
Бренд

Препорачани производи