син џемпер audi

Audi
1.190,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Audi
Големина
Код на производ - SKU 9144

Опис

<p><span style="color: rgb(119, 119, 119); font-family: Lato, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px;">.Пријатно за ткаенината на допир• Прилагодлив аспиратор• лого на предната страна• Голем преден џеб• Еластични манжетни и ремен• Состав: 95% памук, 5% полиестер</span><br></p>

Детали

SKU
9144
Категории
Бренд

Препорачани производи