син џемпер Manchester City

MANCHESTER CITY
1.190,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
MANCHESTER CITY
Големина
Код на производ - SKU 9429

Опис

<p>Пријатно за ткаенината на допир• Прилагодлив аспиратор• лого на предната страна• Голем преден џеб• Еластични манжетни и ремен• Состав: 95% памук, 5% полиестер<br></p>

Детали

SKU
9429
Категории
Бренд