син џемпер Volkswagen

1.190,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 9356

Опис

<p>Пријатно за ткаенината на допир• Прилагодлив аспиратор• лого на предната страна•&nbsp; Еластични манжетни и ремен• Состав: 95% памук, 5% полиестер<br></p>

Детали

SKU
9356
Категории
Бренд